O Firmie

W firmie PATKAR  spełnimy  marzenia o solidnym i pięknym dachu zapewniającym pełne zabezpieczenie twojego wspaniałego domu. Wieloletnie doświadczenie w branży dekarskiej pozwala zaoferować Państwu najwyższej jakości pokrycia dachowe oraz profesjonalne usługi dekarskie.

IMG_8016Od 1998 r. kiedy to wystartowaliśmy na rynku w branży budowlanej przez lata koncentrowaliśmy się  na jednym – DACHY. Pokrycie dachowe jest najważniejszym elementem budynku mieszkalnego. DACH nadaje charakter, wygląd naszemu domowi i oczywiście chroni majątek przed czynnikami atmosferycznymi.

DACHY TO NASZA PASJA i dlatego współpracujemy z liderami w dziedzinie systemów pokryć dachowych, takimi jak Roben , Monier, Wienerberger , Pruszyński, Budmat , Icopal, Busscher & Hoffmann.  FIRMY DEKARSKIE współpracujące z nami to w pełni profesjonalnie przygotowani fachowcy.

Wiele lat praktyki w handlu, w  budownictwie, przebyte szkolenia zawodowe i branżowe, współpraca z najlepszymi na rynku – sprawia, że nasz dział handlowy jest perfekcyjnie przygotowany do obsługi najbardziej wymagającego klienta pod względem technicznym i merytorycznym.

Działamy głównie na terenie województwa podlaskiego, ale realizujemy również zlecenia z pozostałych rejonów Polski.