Roto

Grupa Roto w Polsce posiada nowoczesną fabrykę okien dachowych w Lubartowie (woj. lubelskie) dającą zatrudnienie ponad 450 osobom. „Światowa marka – made in Lubartów” – Roto będąc globalnym graczem na rynku okien dachowych integruje się również z regionem dając stabilne zatrudnienie w nowoczesnych strukturach firmy. Polska fabryka – podobnie jak wszystkie fabryki dywizji Okna Dachowe pracuje wg RPS – Systemu Produkcyjnego Roto, opartego na najlepszym systemie produkcyjnym firmy Toyota. Dzięki temu produkujemy w najkrótszym możliwym czasie przy zachowaniu najwyższej jakości.
Firma Roto dokłada wszelkkich starań, aby jej produkty trafiły do kloenta za pośrednictwem profesjonalnych firm handlowych takich jkak PATKAR.

 Roto Designo R8

Roto_R8

Roto Designo R8 to nowoczesna linia okien dachowych w segmencie Premium, wyróżniająca się unikalnym wzornictwem, wyjątkową kolorystyką (antracyt metallic), najwyższą funkcjonalnością dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką umieszczoną – jak zawsze w Roto – u dołu okna, obniżonym montażem i optymalną integracją z dachem. Roto Designo to także jeszcze lepsze parametry izolacyjne dzięki zastosowaniu nowoczesnego szklenia Roto blueLine wraz z termo-blokiem WD, który o 15% poprawia parametry izolacyjne okna dachowego.
 Wyłaz dachowy WDA R3 H/K

Roto_R3

 

Wyłaz dachowy WDA Designo R3 ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie komunikacji z dachem. Skrzydło wyłazu, dzięki zamontowanemu siłownikowi pneumatycznemu, otwiera się na bok, w zależności od zamówienia – na lewo lub na prawo. W standardzie wyłaz wyposażony jest w termoizolacyjną szybę, chroniącą przed przegrzaniem latem i utartą ciepła zimą. Zalecamy wybór wyłazu z blokiem termoizolacyjnym WD, który wymiernie podnosi parametry izolacyjne całego elementu.