Gamrat

Zakłady Tworzyw Sztucznych GAMRAT SA są producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu z ponad siedemdziesiąt letnim doświadczeniem, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej.

Systemy rynnowe Magnat, to najnowsze produkty w ofercie firmy Gamrat. Zostały zaprojektowane i produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw akrylowych. Są wyjątkowo odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Adresowane są do najbardziej wymagających klientów.

 Systemy rynnowe

GAMRAT_rynny_kolory

 

Unikalność systemu tkwi w jego „naturze”, bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym. Badania laboratoryjne dowiodły, że tworzywo to przejawia niespotykanie wysoką odporność na działanie agresywnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu rynnom niegroźne jest: promieniowanie słoneczne, zmienne, a nawet ekstremalne temperatury powietrza, obfite opady śniegu, czy kwaśne deszcze. Rynny Gamrat Magnat dzięki wyjątkowej wytrzymałości na promieniowanie słoneczne zachowują trwały i głęboki kolor przez wiele lat. System jest niezwykle prosty w montażu dzięki zastosowaniu połączeń na zatrzask z uszczelką. Należy prowadzić go zgodnie z instrukcją montażu dostępną w opakowaniach z elementami systemu. Gamrat Magnat łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylnej krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację.