Euronit

dach_euronit

Wysoka jakość, unikalne zalety oraz bogata gama kolorystyczna płytek z włoknocementu EURONIT sprawiają, że można je z powodzeniem stosować do wykończenia i ochrony fragmentów konstrukscji dachowej, które są trudne lub niemożliwe do wykończenia dachówkami. Polecamy układanie płytek na takich elementach konstrukcyjnych jak: kominy, lukarny, wieże, szczyty oraz okapy dla dachów pokrytych dachówkami cementowymi.
Dzięki zastosowaniu płytek z włoknocementu zyskujemy przede wszystkim optymalną ochronę pokrytych nimi powierzchni, wyjątkowo trwałą i o bardzo stabilnych parametrach. Nie bez znaczenia jest również efekt wizulany. Dzięki użyciu płytek gwarantujących dopasowanie kolorystyczne do naszych dachówek, konstrukcja dachowa zyskuje na spójności i pozwola na uzyskanie wysoce indywidualnych,szczyt oryginalnych rozwiązań.
Chcąc uzyskać wyjątkowy charakter budynku warto pamiętać o możliwości zastosowania różnych rodzajów krycia, takich jak: krycie niemiecki, francuskie, pętelkowe, woszczynowe, podwójne, prostopadłościenne, poziome czy podwójne w cegiełkę. Każde z nich ma swoje zalety i wyróżnia się z otoczenia.