Dorken

 Logo

DELTA®: Zawsze dobre rozwiązanie.

System DELTA® oferuje Państwu idealne rozwiązania dostosowane do każdych wymagań, począwszy od dachu, a skończywszy na piwnicy:  Z tego względu proponowane folie izolacyjne i membrany wstępnego krycia w systemie DELTA®, jak również rozwiązania izolacyjne nakrokwiowe w połączeniu z wiatro- i paroizolacją gwarantują szeroki wachlarz możliwości dla każdej konstrukcji dachowej.  W ten sposób uzyskują Państwo gwarancję, że izolacja cieplna na zewnątrz i wewnątrz podlega zawsze optymalnej ochronie.

Dzięki programowi klejenia DELTA® wykonawcy mają do dyspozycji wszelkie narzędzia umożliwiające fachowe wykonanie dachu. Folie drenażowe DELTA® oferują wytrzymałe i ekonomiczne rozwiązania w przypadku każdego dachu płaskiego, począwszy od dachów zielonych, a skończywszy na dostosowanych do ruchu pojazdów nawierzchni z płyt. Folie fasadowe DELTA® w niezawodny sposób chronią izolację cieplną przed wiatrem i wilgocią, natomiast stale suchą piwnicę i ochronę fundamentu przed wilgocią zapewniają praktyczne folie drenażowe i uszczelniające DELTA®.

Wysoce wydajne systemy ochrony i drenażu przeznaczone do budownictwa podziemnego i lądowego zabezpieczają budynki przed wilgocią na długi czas. Wachlarz produktów DELTA® obejmuje także plandeki i okrycia rusztowań DELTA®, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie produkty DELTA® gwarantują bezpieczeństwo użycia, trwałość, oszczędność energii oraz są przyjazne w montażu.  Oferujemy również rozwiązania innowacyjne DELTA®, które stanowią nową jakość, począwszy od piwnic, a skończywszy na dachu.